Graduateowls-israel.com
Graduateowls-israel.com
Menu Menu

Graduateowls-israel.com: מספר מילים על החברה שלנו:

אנחנו Graduateowls-israel.com, חברה אשר פותרת בעיות של סטודנטים במהלך אחד. עבדנו במשך שנים עם תלמידים במכללות, אוניברסיטאות ובתי ספר תיכוניים ומסרנו אלפי פרויקטים מוצלחים! המטרה שלנו היא לספק ללומדים את העזרה המקצועית שהם ראויים לה. כדי להבטיח את שביעות רצונכם ותוצאות ללא רבב, אנחנו כל הזמן משפרים את הגישות שלנו ומאמנים את הכותבים שלנו. הרעיון של עזרה אקדמאית מותאמת אישית היא דבר המעורר השראה בקרב הצוות שלנו ומעודד אותנו להמשיך ולהתקדם.

השירות שלנו הוא המקום שבו סטודנטים וכותבים מקצועיים פוגשים אחד את השני על מנת לתקשר ולייצר יצירת מופת אקדמאית. אתם מוזמנים לשתף פעולה ישירות עם העוזר שלכם במהלך כל תהליך הכתיבה ללא כל צדי ג’ שיפריעו בדרך. אף אחד לא יגלה שהשתמשתם בשירות זה – אפילו הכותב שלכם לא יידע את שמכם. רמת ההתאמה האישית הגבוהה מאפשרת לסטודנטים לשלוט בהכל. הם יכולים לנהל את הזמנותיהם ולהישאר כחלק פעיל במהלך תהליך הכתיבה. כל הצרכים וההוראות המיוחדות ימולאו – הקפידו לכלול אותם בעת ביצוע ההזמנה.

איתנו, אתם יכולים:

  • לקבל עבודות ללא גניבה ספרותית, מעוצבים, ללא שגיאות או עיכובים ולהשתמש בהן כטיוטות עבור הפרויקטים האישיים שלכם. לכן, אתם מוזמנים ללמוד ולצמוח ככותבים.
  • עקבו אחר תהליך הכתיבה מתחילתו ועד סופו. המליצו על רעיונות והוסיפו קבצים שיעזרו לכותב שלכם.
  • תשלטו על המחיר של כל עבודה. אתם תקבעו את הדדליין, הרמה האקדמאית ופרטים נוספים המשפיעים על המחיר ותוכלו לראות הכל לפני ביצוע ההזמנה.
  • השאירו משוב שיעזור לנו לשפר את שירותנו. אנחנו מבקשים מכם לשלוח תגובות ודאגות בנוגע מהשירותים שהתקבלו. זה יסייע לנו להעריך את עבודת הכותבים ולהפוך לטובים יותר.
  • שתפו פעולה עם הכותב המועדף עליכם. אתם מוזמנים להשכיר את שירותיו של אותו הכותב במקרה שהרעיונות והקול שלו מהדהדים בכם.
  • בקשו אחר תיקונים עד שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. במידת הצורך, אנחנו נתקן את עבודתכם אינספור פעמים. במקרה וההוראות הראשוניות שלכם לא הובנו כהלכה אנחנו נתקן הכל ומיד.

האחריות שלנו

  • החזרים

אם אינכם מרוצים מהגרסה הסופית של העבודה, יש לכם את הזכות לבקש החזר. אנחנו נבדוק את המקרה ונבצע החלטה כנה.

  • מהירות

הדדליין שלכם חשוב לנו. אנחנו מבינים כמה הוא חשוב, ולכן אתם לא צריכים לדאוג מתאריך הדדליין  – אנחנו נעלה את העבודה לפני המועד המבוקש.

  • ייחודיות

אנחנו מחברים עבודות נאפס ואינכם צריכים לדאוג מנושא הגניבה הספרותית. כל עבודה עוברת בדיקה מעמיקה לפני המשלוח.

אנחנו מבטיחים את שביעות רצונכם, לא משנה כמה העבודה שלכם מורכבת או חשובה. כאשר אתם שוכרים את שירותיו של כותר ב-Graduateowls-israel.com, אנחנו נמצא כותב בעל תואר ורמת מומחיות רלוונטית. כאשר יש לכם בעיות עם שיעורי הבית – זכרו כי Graduateowls-israel.com נמצא כאן כדי לפתור לכם אותם. אנחנו לעולם לא